Infolinia
Call Center
32 728 30 26

Lataj z Wrocławia
do Madrytu od 199 zł

1 osoba

Leć do Madrytu (MAD) z pozostałych lotnisk w Polsce już od 199,00 PLN

Loty do Trapani

Kraków
Madryt

od 2020-07-03 do 2020-10-30
od 199.00 zł
Kraków - Alicante
Loty do Trapani

Warszawa
Madryt

od 2020-07-03 do 2020-10-29
od 159.00 zł
Warszawa - Alicante
Loty do Trapani

Poznań
Madryt

od 2020-07-03 do 2020-10-26
od 199.00 zł
Poznań - Alicante

 

Położony w środkowej części Hiszpanii na Wyżynie Kastylijskiej u podnóża Sierra de Guadarrama Madryt, to stolica i największe miasto kraju. Oferuje wiele atrakcji zarówno dla miłośników sztuki i kultury oraz dla klubowiczów. To trzecie co do wielkości miasto Unii Europejskiej. Posiada międzynarodowy port lotniczy Adolfo Suárez Madryt-Barajas (MAD) znajdujący się około 13km na północny wschód od centrum miasta. obsługuje zarówno regularne jak i tanie linie lotnicze. jest nie tylko najważniejszym lotniskiem w kraju, ale także jednym z ważniejszych portów przesiadkowych w Europie.

Bezpośrednie loty z Wrocławia do Madrytu oferują tanie linie Ryanair. Loty w sezonie letnim 2020 odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wyloty z Wrocławia we wtorki tani przewoźnik udostępnia o godz 16:25, planowane lądowanie w Madrycie o godz 19:50, w soboty o godz 10:05-13:30. Lot trwa 03h15min. Powrotne połączenia z Madrytu do Wrocławia także 2 razy w tygodniu, we wtorki o godz 20:25-23:25 oraz w soboty o godz 06:40-09:40. Zaplanuj swoja podróż do hiszpańskiego Madrytu. Możliwa rezerwacja online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty Wrocław(WRO) - Madryt (MAD)

Wylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 8305
FR
2020-09-12 11:05 Wrocław (WRO)
2020-09-12 14:30 Madryt (MAD)
Przylot
Czas podróży: 3h 0m / Bezpośrednio
FR 8306
FR
2020-09-22 21:25 Madryt (MAD)
2020-09-23 01:25 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Madryt 1
Cena: 261 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 8305
FR
2020-09-12 11:05 Wrocław (WRO)
2020-09-12 14:30 Madryt (MAD)
Przylot
Czas podróży: 3h 0m / Bezpośrednio
FR 8306
FR
2020-09-19 07:40 Madryt (MAD)
2020-09-19 11:40 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Madryt 2
Cena: 262 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 8305
FR
2020-09-15 17:25 Wrocław (WRO)
2020-09-15 20:50 Madryt (MAD)
Przylot
Czas podróży: 3h 0m / Bezpośrednio
FR 8306
FR
2020-09-22 21:25 Madryt (MAD)
2020-09-23 01:25 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Madryt 3
Cena: 286 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 8305
FR
2020-09-15 17:25 Wrocław (WRO)
2020-09-15 20:50 Madryt (MAD)
Przylot
Czas podróży: 3h 0m / Bezpośrednio
FR 8306
FR
2020-09-19 07:40 Madryt (MAD)
2020-09-19 11:40 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Madryt 4
Cena: 287 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 8305
FR
2020-09-12 11:05 Wrocław (WRO)
2020-09-12 14:30 Madryt (MAD)
Przylot
Czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka
2020-09-23 22:40 Madryt (MAD)
2020-09-24 13:30 Wrocław (WRO)
1
FR 5997
2020-09-23 22:40 Madryt (MAD)
2020-09-24 00:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 8405
2020-09-24 09:35 Londyn (STN)
2020-09-24 12:30 Wrocław (WRO)
FR
Lot Wrocław - Madryt 5
Cena: 315 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 8305
FR
2020-09-12 11:05 Wrocław (WRO)
2020-09-12 14:30 Madryt (MAD)
Przylot
Czas podróży: 16h 35m / 1 przesiadka
2020-09-20 07:15 Madryt (MAD)
2020-09-21 00:50 Wrocław (WRO)
1
FR 5993
2020-09-20 07:15 Madryt (MAD)
2020-09-20 08:45 Londyn (STN)
FR
2
FR 8407
2020-09-20 20:55 Londyn (STN)
2020-09-20 23:50 Wrocław (WRO)
FR
Lot Wrocław - Madryt 6
Cena: 325 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 8305
FR
2020-09-12 11:05 Wrocław (WRO)
2020-09-12 14:30 Madryt (MAD)
Przylot
Czas podróży: 17h 0m / 1 przesiadka
2020-09-21 07:30 Madryt (MAD)
2020-09-22 01:30 Wrocław (WRO)
1
FR 5993
2020-09-21 07:30 Madryt (MAD)
2020-09-21 09:00 Londyn (STN)
FR
2
FR 8407
2020-09-21 21:35 Londyn (STN)
2020-09-22 00:30 Wrocław (WRO)
FR
Lot Wrocław - Madryt 7
Cena: 327 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 8305
FR
2020-09-12 11:05 Wrocław (WRO)
2020-09-12 14:30 Madryt (MAD)
Przylot
Czas podróży: 15h 45m / 1 przesiadka
2020-09-20 07:15 Madryt (MAD)
2020-09-21 00:00 Wrocław (WRO)
1
FR 5993
2020-09-20 07:15 Madryt (MAD)
2020-09-20 08:45 Londyn (STN)
FR
2
FR 8405
2020-09-20 20:05 Londyn (STN)
2020-09-20 23:00 Wrocław (WRO)
FR
Lot Wrocław - Madryt 8
Cena: 332 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 8305
FR
2020-09-12 11:05 Wrocław (WRO)
2020-09-12 14:30 Madryt (MAD)
Przylot
Czas podróży: 17h 15m / 1 przesiadka
2020-09-25 07:15 Madryt (MAD)
2020-09-26 01:30 Wrocław (WRO)
1
FR 5993
2020-09-25 07:15 Madryt (MAD)
2020-09-25 08:45 Londyn (STN)
FR
2
FR 8407
2020-09-25 21:35 Londyn (STN)
2020-09-26 00:30 Wrocław (WRO)
FR
Lot Wrocław - Madryt 9
Cena: 332 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 8305
FR
2020-09-15 17:25 Wrocław (WRO)
2020-09-15 20:50 Madryt (MAD)
Przylot
Czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka
2020-09-23 22:40 Madryt (MAD)
2020-09-24 13:30 Wrocław (WRO)
1
FR 5997
2020-09-23 22:40 Madryt (MAD)
2020-09-24 00:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 8405
2020-09-24 09:35 Londyn (STN)
2020-09-24 12:30 Wrocław (WRO)
FR
Lot Wrocław - Madryt 10
Cena: 341 PLN